4 eylül 2018 perşembe ankara Altılı Ganyan Yorumları

4 eylül 2018 perşembe ankara Altılı Ganyan Yorumları

4 eylül 2018 perşembe ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

4 eylül 2018 perşembe ankara

1.ALTILI sadece önerilen isimeler;
1.KOŞU: *****,*****
1.KOŞU: *****,*****,*****,*****
3.KOŞU: ***** hiç geçilmez önerildi.
4.KOŞU:

1.AYAK:  *****,*****,***** ve ***** ahır önerisi olurken *****için çok güveniliyor ifadesi kullanıldı.

2.AYAK: ***** bu koşuda çok iddialıymış.  ***** bu binicisi ile çok şanslı olur. ***** yarış içi avantajları var. ***** mükemmel formda.  *****  ise çıkışa geçti, bu koşusunada yansıtırsa çok koşar dikkat.

3.AYAK: Yorumsuz olarak kapatılması gerektiğini düşünüyoruz. Bizim favorimiz yarış içi avantajlarından dolayı *****‘dur.  ***** çok formdaymış. ***** ve *****‘da bugün çok koşacak isimlerden.

4.AYAK:  ***** için grup çok müsait ama hep dediğimiz gibi kazanma özürlü atlar geçilecek atı buluyor. Ancak bu kez kocakaya avantaı var, sorunlu atları fotoya atabilir. BANKO olabilir ama kazanma özürlü at güvenilmez olacağından *****, ***** ve ***** yazılmalı.

5.AYAK: ***** çok kalite olduğundan bahsedildi. Rakipleri de iyi ama bu safkanın ayrı bir kefede olacağı konuşuldu. BANKO Yazılabilir.

6.AYAK: ***** bu koşu için ahır önerisi.***** ve ***** bir türlü kazanamayan formda takip listesi atlarımız. Daha sağlam kuponlara *****,*****,*****ve ***** eklenebilir.

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.