4 eylül 2020 istanbul at yarışı BOL BANKOLU program

4 eylül 2020 istanbul at yarışı BOL BANKOLU program

4 eylül 2020 istanbul

1.AYAK: Sahada çok güvenilen AT İSMİ GİZLİ bizim de BANKOMUZ olacaktır.

2.AYAK: Takibimizde olan AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz fakat bugün ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ yazalım ve takibe alalım , çünkü kazanması uzun sürmez denildi.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ eski gücüne ulaştığını belli etmişti, bugün tam kapasite koşarak buradaki rakipleri rahatlıkla geçebilir. BANKO yazılabilir. Hata yaparsa AT İSMİ GİZLİ rakip olabilir. 

4.AYAK: Ulaştığı form durumunu korumak için aralıklarla yarış seçen AT İSMİ GİZLİ kazanabileceği şartları yine bulmuş durumda. BANKO

5.AYAK: Dört at ile rahat bir koşu izlenebilir. Şablondaki isimleri yırımsız yazalım.

6.AYAK: Günün zor koşularından biri fakat bize AT İSMİ GİZLİ için yarışın seyri lehine gelişirse kazanır denildi. Banko yazılabilir. Bütçeler doğrultusunda eğer misli oynamıyorsanız bu ayağa at ekleyebilirsiniz.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: ***
3.AYAK: *
4.AYAK: *
5.AYAK: ****
6.AYAK: *

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.