4 eylül salı kocaeli altılı yorumları ve ahırdan özel tüyo

4 eylül salı kocaeli altılı yorumları ve ahırdan özel tüyo

4 eylül salı kocaeli At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

4 eylül salı kocaeli  ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  **************** ve ******** ahır önerisi ile öne çıkardığımız üçlü. Sonrasında ******** başta olmak üzere  ******** ve ******** sağlama almak adına kuponlara eklenebilir.
SIRALAMAMIZ: ********

2.AYAK: ********, ******** ve ******** toplamda ******** isim önerildi. Topluca yazalım.
SIRALAMAMIZ: *******

3.AYAK: Üç at arasında geçeceğini düşünüyoruz. Ahırdan aldığımız duyumlar neticesinde de atlar ön plana çıkınca ayırım yapılmaksızın ayırımsız yazmanızı öneriyoruz. ********, ******** ve ******** gününde olan kazansın diyoruz.
SIRALAMAMIZ: ***

4.AYAK:  ******** mükemmel hazırlıkları ile grupta çok ön plana çıkıyor. Kazanması doğal sonuç ancak bugün için yarış içi birçok avantajı bulunan ******** kuponlara eklemekte fayda var.
SIRALAMAMIZ: **

5.AYAK: ******** ve ******** ahırdan önerilen ikili olurken ******** ve ******** sağlama almak için eklenebilir.
SIRALAMAMIZ: ****

6.AYAK: ********  ve ******** ahırlar bölgesinde dinç görünen iki at olarak önerildi. Bu atlar arasında geçmesini bekliyoruz ve günün zor koşusunu iki at ile geçmeyi umuyoruz.
SIRALAMAMIZ: **


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.