4 haziran ankara bayram altılısı sağlam tüyolu

4 haziran ankara bayram altılısı sağlam tüyolu

4 haziran ankarada bu yorumlar bayram ettirir

 

1.AYAK: Son yarışından önce iyi göründüğü söylenen ************* bizi yanıtlmadı, iyi koştu ama asıl hedef bu yarış olabilir.

2.AYAK: ************* ve ************* arasında geçmesi beklenen koşuda boş kilolu *************da eklenirse rahat bir yarış izlenebilir.

 

3.AYAK: ************* mükemmel formu ile bu rakiplere geçilmesi zor gibi. Mesafeyi de yarış içi şartlardaki avantajından dolayı kısaltıp kazanmasını bilecektir. 

 

4.AYAK: Bu kez uygun grup ve lehine şartlarda ************* çok ön plana çıkıyor. Ancak sağlama almak için bu şartları iyi değerlendirebilecek ************* ve mükemmel durumu ile herkesin dilinde olan ************* eklenebilir.

 

5.AYAK: Yarış içi şartlar lehine olduğunda grup farketmeksizin başarılı koşan ************* için bugün çok kolay bir yarış olması bekleniyor.

 

6.AYAK: Takibimizdeki isim ************* ile birlikte bugün ahır önerisi olarak gelen ************* ön planda yazılmalı. ************* bu şartlarda mutlaka iyi koşar.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44