4 Kasım 2018 Pazar İstanbul Altılı Yorumlarımız

4 Kasım 2018 Pazar İstanbul Altılı Yorumlarımız

4 Kasım 2018 Pazar İstanbul Altılı Yorumlarımız

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

4 Kasım 2018 Pazar

1.AYAK:  Az atlı koşu olmasına rağmen herhalde bu yılın en zor koşularından olsa gerek.******** eğer kiloyu yarışa yayabilirse kazanmaya yakın. Diğer isimlerden ******** ve ******** hakkında iyi duyumlar geldi .
SIRALAMAMIZ: ?

2.AYAK:  ******** için bugün zor geçilir diyorlar.  ******** ‘te en az favori kadar iyi gözüküyor dediler. Bir de afg oranında çok gerilerde kalmasına rağmen ilginç bir yarış koşabilir uyarısı gelen ******** sağlam kuponlara eklenebilir.
SIRALAMAMIZ: ?

3.AYAK:  Yarış içi gelişmeler ne şekilde gelişirse gelişsin ******** , ******** ve ******** arasında bir yarış olacak.
SIRALAMAMIZ: ?

4.AYAK:  Mesafe 1000-1200 olunca geçilmezlik serisini koruyan ******** bugün de şanslı ama stili rakibinin bu kez zorlayacağını düşünüyoruz, ayrıca mesafe 1400 ve geçilme ihtimali yüksek. Eğer liderliği yine erken alabilirse kazanma şansı artar. Bu kez şartlar daha lehine olan ******** favorimiz.
SIRALAMAMIZ: ?

5.AYAK:  ******** çok ön planda olsa da sağlam izlemek isteyenler ******** ve ******** ekleyiniz.
SIRALAMAMIZ: ?

6.AYAK:  ******** çok formda ve bugün çoğu kişinin güvendiği isim olsa da yakın zamanda mutlaka yarış kazanır denilen ******** ve kilosuna rağmen ******** yazmanızı önereceğiz.
SIRALAMAMIZ: ?

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.