4 kasım bursa altılısı tüyoları

4 kasım bursa altılısı tüyoları

4 kasım bursa altılısı tüyoları

 

 

*1.AYAK:* Çok sürpriz konumdaki ************ dikkat. Çok iyi bakılıyor ve ciddi hazırlanıyormuş , her an meyvesini verebilir. Toparlanan ************ etkili bir yarış gelebilir.

 

*2.AYAK:* Ahır önerisi olarak gelen ************ yanına bu aralar çok iyi gözükyor diye önerilen ************ yazalım.

 

*3.AYAK:* Önceden takip listemizde olan ve nihayet mesafesine çıkınca kazanan ************ artık yarış seçilerek koşuyor. Bugün rakipler de uygun, şartlar da lehine gelişecek. BANKO yazılabilir.

 

*4.AYAK:* Buraya iddialı getirilen ************ bugün ço ketkili olacak. Takip listemizden ************ kazanma karakteri izin verirse bugün zincirleri kırabilir. Yarış içi şartlar lehine olan ************ den sürpriz gelebilir.

 

*5.AYAK:* Takip atımız ************ bu kez sevdiği pistte çok daha iyi koşacaktır. Yazamayanlara ceza kesebilir dikkat.

 

*6.AYAK:* Yarış gören ************ dikkat. Kazanması uzun sürmez denildi. Kazanmak için her şey denenen ************ ihmale gelmez. Bir grubun güvendiği  ************ yazılmalı.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile

alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde

size iletilir.

 

    • Ayrıca şu sayfadakiyayımladığımız bazı başarılı yorumlaragöz atmanızı öneririz.