4 kasım kocaeli altılısı özel tüyolu banko

4 kasım kocaeli altılısı özel tüyolu banko

4 kasım kocaeli altılısı özel tüyolu banko

 

*1.AYAK:* Çok pişkin ve hazır bir tay olmasına rağmen ilk yarışında sıkıştırılmayan ************ için bu yarış tam hedef olabilir dikkat. Buraya iddialı gelen ************ ihmale gelmez.

 

*2.AYAK:* ************ bu kilolarda çok koşar. ************ için tüm şartlar lehine denildi. ************ bu mesafeleri çok sever.

 

*3.AYAK:* Favori olmadığı koşusunda sizlere banko önerdiğimiz ************ bizi yanıltmamıştı. Benzer şartlarda uygun grubu yine geride bırakacaktır. BANKO

 

*4.AYAK:* Aprantisi idare edebilirse bu gruba geçilmez gösterilen ************ lehine şartlarda BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:* ************ bu kez sprintte gecikmezse kazanabilir. Aksi halde önce ************ daha sonra ************  devreye girer.

 

*6.AYAK:* Takip atımız ************ yanına bu kez şartları lehine bulacak olan ************  ve bu pisti çok seven formda ************ yazılmasını öneriyoruz.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.