4 mart bursa altılı yorumlarımız

4 mart bursa altılı yorumlarımız

4 mart bursa altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ Ocaktaki yarışında ciddi önerilmişti lakin sorunu nüksedince bir süre dinlendirildi, sorunları çözülmüş ise bugün çok farklı koşacaktır dikkat. Form tutunca tekrar sevdiği piste getirilen AT İSMİ GİZLİ bugün beklentilerin yüksek olduğu bir isim.

 

*2.AYAK:* Ara sonrası düzeldiği söylenen AT İSMİ GİZLİ son yarışında öne gelememiş, stili dışı koşmaya zorlanmış ve mesafeden etkilenmişti. Bugün lehine şartlarda bir aksilik yaşamazsa kazanmasını bekleyebiliriz. Sağlama almak için sentetikteki yarışı çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ  yazabilir.

 

*3.AYAK:* Canı istediğinde rakip tanımayan AT İSMİ GİZLİ istemediğinde pasif atlara geçilebiliyor. Haliyle güven vermiyor. Bugün de rakipleri kendisine göre pasif gözükse de yarış içi şartlar alehine işleyeceğinden çok at yazamanız gerekebilir. 

 

*4.AYAK:* Takip atımız AT İSMİ GİZLİ  nihayet gücünü koşmaya başladı. Bugün de boş kilosu ile bu rakipleri geride bırakabilir.

 

*5.AYAK:* Kazanma özürlü favorilerin olduğu bu koşuda önerilen bir isim olmadı.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ çok formda olmasına karşın bazı kötü huyları sebebiyle kazanması zorlaşıyor. Pek teşvik sevmeyen yapısı ile bazı şartlar yerine gelmedikçe kazanması zor olacak. Ancak sürpriz konumdaki bu tayı mutlaka kuponlarınıza ekleyin zira liderliği erken alırda virajdan sonra biraz fark yapabilirse yakalanmayabilir. AT İSMİ GİZLİ için bugün yarın kazanır deniliyor.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.