4 mart istanbul altılı yorumlarımız

4 mart istanbul altılı yorumlarımız

 

 

1.koşuda takip atımız sürpriz konumdaki AT İSMİ GİZLİ bugün sentetikte beklenenin üzerinde koşabilir. Çok diri görünmesine rağmen istenilen sonu veremediğinden başarısız gibi gözükse de her an patlama yapabilir dikkat.

 

 

*1.AYAK:* Son yarışını tekrarlarsa AT İSMİ GİZLİ yine etkili olacaktır. Binici tercihli AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Takibimizde olan AT İSMİ GİZLİ  boş kilosu ile bu grupta bile ters koşabilir dikkat.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ kazanması için milimetrik sürülmesi lazım. Bugün taanıyan binicisi idaresinde etkili olabilir. İşleri çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Her an bomba yapabilecek formda olduğunu yazdığımız AT İSMİ GİZLİ ile zincirleri kırarsa daha iyi gruplarda görürüz denilen AT İSMİ GİZLİ kuponlrda olmalı.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ iyi grupta ciddi hazırlıkları ile kazanabileceğini belirtmiştik. Daha uygun rakipler yanınaa aynı ciddiyetle hazırlanan safkanın bugün de kazanması beklenebilir.  BANKO

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ yarışlarında üstün bir görüntü çizse de bugün bu binici ile mutlaka yazın denilen AT İSMİ GİZLİ kuponlarınızda olsun.

 

*5.AYAK:* Buraya iddialı gelen AT İSMİ GİZLİ aralıklarla düzenli koşuyor. Formu üst düzey olduğundan bu rakipleri de geçmesi bekleniyor. BANKO yazılabilir.

 

*6.AYAK:* Bu koşuda takip listesi ve bugün yazmamız için önerilen 4 tane çok sürpriz isim var. AT İSMİ GİZLİ ,AT İSMİ GİZLİ  ,AT İSMİ GİZLİ  ve AT İSMİ GİZLİ  bu aralar sıkı hazırlıkları var ve bomba hazırlığındalar. Takibe alın sonraki yarışlarında da ihmal etmeyiniz.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.