4 Mayıs 2019 Cumartesi Ankara Altılı Kuponu Sağlam Bankolu

4 Mayıs 2019 Cumartesi Ankara Altılı Kuponu Sağlam Bankolu

4 Mayıs 2019 Cumartesi Ankara

 

1.AYAK: Daha önce de hazır diye önerilen ve istediği şartları bulamayınca başarısız olan ************* bu kez kendini gösterebilir. BANKO değerlendirilebilir.

2.AYAK: Bu koşudaki detaylı yorum ve bilgiler yarış günü saat 13:00 ‘da abone listesine gönderilecektir.

 

3.AYAK: Çok iddialı ekibi ile ************* artık kazanır diyorlar. Sürpriz konumda olması altılı ganyanı çok cazipleştirecektir. Bu safkanın yanına yarış içi avantajları olan ************* eklememiz yeterli olur.

 

4.AYAK: *************   yine geri planda kalmış bu koşuda ama ciddi favori ************* geçebilecek güçteki tek isim diyebiliriz.

 

5.AYAK:Bu koşudaki detaylı yorum ve bilgiler yarış günü saat 13:00 ‘da abone listesine gönderilecektir.

 

6.AYAK: *************  ekrüleri ikisi de iddialı. Biz banko yazıp birinin kazanmasını bekleyeceğiz, tabela vss bahis oyunlarınızda ekürilerin ikisini de değerlendiriniz.

 

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]

2 Comments
  1. 0542 832 14 44 whatsapp hattından alınız

Comments are closed.