4 Nisan 2019 Perşembe İzmir Tüyolu Altılı Yorumları

4 Nisan 2019 Perşembe İzmir Tüyolu Altılı Yorumları

4 Nisan 2019 Perşembe İzmir

 

1.AYAK:  ************* ekibi ok iddialı. ************* ise yarış içi avantajlarından dolayı mutlaka rakip olarak yazılmalı.

2.AYAK: Üç adet takip atımız var bu koşuda ve bugün birinin kazanmasını bekliyoruz. *************,  *************  ve ************* ayırımsız yazalım. Muhtemelen bu üç sürpriz isimden biri kazanacaktır.

 

3.AYAK: Gruptan güç olarak üstün ************* yanına yarış gören ve yarış içi avantajlara sahip olan ************* mutlaka yazılmalı.

 

4.AYAK: *************, *************, ************* Ahırdan önerilen isimler oldular. Bu üç isim bu koşu için yeterli olacaktır.

 

5.AYAK:  ************* için bu kez çok hazır, normalden 2 kat iyi koşar dediler.  ************* ve ************* takipteki isimler. Yakında kazanırlar. ************* ise sigorta olsun.

 

6.AYAK:  ************* için söylenecek fazla söz yok, Normal şartlarda çok rahat kazanması gereken bir koşu ama kazanma karakteri de çok zayıf. Yine de bu rakipleri yürüyerek geçmesi gereklidir. Bu şartlar da bu koşuyu da kazanamaz ise hayatı boyunca yarış kazanamaz.

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44