4 ocak 2020 adana at yarışı günün bomba atları

4 ocak 2020 adana at yarışı günün bomba atları

4 ocak 2020 adana at yarışı günün bomba atları

 

*1.AYAK:* Takip atımız ************ bu kez çok iddialıdır bilginiz olsun. Start problemi halledilen  ************ artık kazanmaya koşabilir. Bugün çok daha hazır katılacak denilen ************ takibe alınmalı.

 

*2.AYAK:* Bu aralar adından sıkça bahsedilen ************ için bu yarış tam hedef diyorlar. Ekibi de çok iddialı olduğundan BANKO yazılabilir.

 

*3.AYAK:* ************ ilgi çekici formu ile lehine şartlarda bu grubu her zaman geçebilir. Bizce rakibi takip listemizde olan ve form sıçraması gösteren ************ olabilir.

 

*4.AYAK:* ************ bir iyi bir kötü koşuyor gibi gözükse de sadece lehine gidişatta kazanabiliyor. Bugün için yanına tersi ihtimalden dolayı güçlü isim ************ mutlaka yazılmalı.

 

*5.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı. Kötünün iyisini bulmak için kapatmak gerekebilir.

 

*6.AYAK:* Bu kez önde ciddiye alınmazsa ************ çıktığı gibi bitirebilir. Formda ************ canı istediğinde maidenden çıkacaktır.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.