4 ocak 2020 istanbul altılısı sağlam banko

4 ocak 2020 istanbul altılısı sağlam banko

4 ocak 2020 istanbul altılısı sağlam banko

 

*1.AYAK:* Ekibinin çok yakında kazanır dediği ************ buraya tam hedef katılacak. Ahır önerileri ************ ,************ ve ************ yazılmalı ve takibe alınmalı. Çok sürpriz kontejanından da ************ yazalım zira yakında bomba yapar diyorlar.

 

*2.AYAK:* Yarış içi şartlardan dolayı avantajlı olan ************ ile bugün hazır olduğu aktarılan  ************ öncelikle yazalım. ************ ve ************ denk güçte formda isimler. Sürpriz olarak takip atlarımız ************ ve  ************ ekleyebiliriz.

 

*3.AYAK:* Grup bu kez biraz sert olmasına rağmen ************ için mükemmel formu ile tempo lehine gelişirse yine kazanabilir diyorlar.

 

*4.AYAK:* Kolay temposun kurup çıktığı gibi bitirmek isteyen ************ çok şanslıdır. Onu yakın takip etmesi gereken formda isim ************ ciddi rakip olacaktır.

 

*5.AYAK:* ************ iyi ahır bakımı ve gözle görülür başarılarına istinaden bugün kale konumunda lakin en az onun kadar kaliteli ve formda olduğu söylenen ************ bizce mutlaka rakip olarak değerlendirilmelidir.

 

*6.AYAK:* ************ henüz toparlanamadı ama her an çıkış yarışı sergileyebilir. Grubun iyi atları ************  ve ************ ile birlikte çok sıkı hazırlandığı söylenen ************ ve ters koşma ihtimali bulunan ************ sağlam kuponlara eklenebilir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.