4 Şubat 2019 Bursa Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Altılı Ganyan Kuponu

4 Şubat 2019 Bursa Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Altılı Ganyan Kuponu

4 Şubat 2019 Bursa Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Altılı Ganyan Kuponu

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

4 Şubat 2019 Bursa

 

1.AYAK: ************ ilgilileri kazanabileceği yarışı seçmişler. Çok şanslı oldukları her yönden belli. Lakin ahırlarda ************  ve ************ isimleri dolaşıyor. Her an sürpriz yapabilirler dikkat. Birde ************ yazalım zira ekibi iddialıymış.

 

2.AYAK: Zor bir koşu ama ahırdan önerilen ************ ve takip atımız ************ arasında lehine şartlarda sıkı bir mücadele olmasını bekliyoruz.

 

3.AYAK: 3 at ile çok rahat bir yarış izleriz. Kalitesi ve ormu mükemmel ************, artık starttan çıkan ve başarılı olan ************ ve bu kez şartları lehine olduğundan kazanma şansı yüksek ************ arasında bir yarış olacaktır.

 

4.AYAK: ************ ve ************sert rakipler yanında çok ön planda tutuyoruz, sebebi ise ikisinin de çok hedefli olmalarıdır.

 

5.AYAK: Ata yakın bir dostumu ************ bu görüntüsü ile kötü koşamaz anlamında kesin tabir kullandı. ************ ve ************ ahırlarında sıkı çalışma var ihmal etmemek lazım.

 

6.AYAK: ************  görenler hayretler içerisinde bu at nasıl başarısız olur diyorlar. Eğer bir sorunu yoksa ilk yarışını görmezden gelip banko bile yazabiliriz. Kalan isimlerin tamamı güven vermeyen isimler. Sadece ************ kazanmayı ister ve sprinti ayarlarsa birinci olabilir. Bizce iki at yeterlidir.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.