4 şubat 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

4 şubat 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

4 şubat 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Önceki yarışında ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ form durumunu ve kalitesini yansıttığı gün kazanacak denildi. Bugün çok daha ciddi hazırlandığı bu koşuda iddialı olduğundan BANKO yazabiliriz.

 

*2.AYAK:* Takip atımız AT İSMİ GİZLİ bu aralar formsuz gözükse de kendisine göre son zamanların en uygun grubuna düştü. Kuponlarınıza ilk sıradan mutlaka yazınız.

 

*3.AYAK:* Yeterince yarış gören AT İSMİ GİZLİ  bu aralar sürpriz peşinde dikkat.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ yine uygun grupta lehine şartlarda çok şanslı fakat özellikle bu pistte AT İSMİ GİZLİ mutlaka rakip olarak yazılmalı.

 

*5.AYAK:* İlk yarışından bu yana beklentilerin yüksek olduğu AT İSMİ GİZLİ bu kez kocaeli pistinde eğer gücünü koşarsa bombayı patlatacaktır dikkat. İlk yarışında beğenilen AT İSMİ GİZLİ bizim rakip önerimizdir.

 

*6.AYAK:* Ciddi önerilen bir isim olmadı fakat AT İSMİ GİZLİ takibe alalım, bu veya sonraki yarışında adını mutlaka duyuracak denildi.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.