4 temmuz Ankara ahırdan tüyolu sağlam banko

4 temmuz Ankara ahırdan tüyolu sağlam banko

4 temmuz Ankara altılısı

 

1.AYAK: Ahırlar bölgesinde adı geçen ve bugün iddialı olduğu aktarılan ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ kazanmaya yakındır.

2.AYAK: Çok sürpriz konumdaki ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ her an yarış kazanacak durumdaymış dikkat. Yakında kazanır diye not ettiğimiz ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ile bugün beklentileri karışalayacak formda ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ rakip olarak yazılmalı. ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ve ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ  sigorta.

 

3.AYAK: ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ dikkat bomba hazırlıkları var. ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ,ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ve ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ uzman ekibimizce yarış içi şartlardan dolayı şanslı isimler.

 

4.AYAK: ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ mükemmel formu ile ciddi favori olsa da artık kazanma serisine başlaması lazım denilen kalite  ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ mutlaka yazılmalı.

 

5.AYAK: Öncelikle sürpriz isim ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ den bahsedelim. Şu sıralar çok farklı olduğu aktarılan tayın çok yakında yüksek ganyan ile yarış kazanması bekleniyor.ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ve ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ ise yarışın formda diğer isimleri.

 

6.AYAK: ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ için son yarışında kalitedir ve forma girdi demiştik. Bunu ispatladı artık kazanmaya başlayabilir. Bugünde çok sürpriz konumda ve kazanırsa birçok kuponu yırttıracaktır.

 

 

NOT: ϒιΙÐιΖΙι ΒŪΙτεΝ yazılı at isimlerinin açık hali abone listesine yarış günü gönderilir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyoları cebinize alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.