5 ağustos 2018 pazar izmir altılı yorumları

5 ağustos 2018 pazar izmir altılı yorumları

5 ağustos 2018 pazar izmir At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

5 ağustos 2018 pazar izmir  ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  Ya tek ya hepsilik bir koşu. ***** hakkında iyi duyumlar geldi. Bugün yarış içi şartlardan pek etkilenmezse kazanır ancak grupta ne şekil koşacağı belirsiz atlar var. Bu sebeple altılı kurgunuza ya ***** tek ya hepsi başlamanızı önerebiliriz.

2.AYAK: ***** ahırdan önerildi. ***** bu pistte çok koşar mutlaka yaz denildi. ***** ‘de eklenirse rahat bir yarış izleriz.

3.AYAK: ***** küçük kuponların sığınacağı liman olsun. Ahır ekibi çok güveniyormuş. Yarış süratlenirse ***** sonlarda bu rakipleri toplar. Yarış seyri iki türlü de gelişmezse devreye *****, *****  ve ***** girebilir.

4.AYAK:  Bu koşuya mükemmel hazırlanan ***** ve artık ciddi işlere imza atar denilen *****  ayırm yapılmadan yazılmalı.

5.AYAK: Kazanma özürlü gibi gözükse de bu grupta rakibi yok denildiği için ***** banko yazılabilir.

6.AYAK: ***** özellike takip listenizde olsun. Bugün bombayı patlatırsa şaşırmamalı.  ***** ve ***** ciddi rakipleri olacak.


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.