5 ağustos 2019 pazartesi bursa altılısı sağlam bankolu

5 ağustos 2019 pazartesi bursa altılısı sağlam bankolu

5 ağustos 2019 pazartesi bursa altılısı

 

 

1.AYAK: Yarışın süratli geçmesi ihtimali yüksek olduğundan ön gruptan güçlü isim YILDIZLI BÜLTEN ile sprint kısmından YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN sizlere önereceğiz.

 

2.AYAK: Yarış gördükten sonra çok değişen YILDIZLI BÜLTEN ile kalitesini yakınen bildiğimiz YILDIZLI BÜLTEN  kuponlara öncelikle yazılmalı. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN sigorta.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN lehine şartlarda bu kiloda mutlaka çok koşar .  Kendisine göre uygun grupta YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmez

 

4.AYAK: Gruptaki tüm isimlerin yarış kazanmış kabiliyetli görüntülerine rağmen aralarında biri var ki kalitesi ile sürekli dillerde olan YILDIZLI BÜLTEN bugün gücünü gösterip seriye başlayacaktır. SAĞLAM BANKO

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN  son yaarışlarına istinaden ön plana çıksa da kalite olarak rakiplerindne pek bi farkı yoktur. Son zamanlarda iyi durumundan bahsedilen YILDIZLI BÜLTEN ile bu şartlarda yine çok koşabilecek YILDIZLI BÜLTEN rakip olarak yazılmalı.

 

6.AYAK: Bir süredir takibimizde olan YILDIZLI BÜLTEN için şartlar lehine gelişirse bombayı patlatır diyoruz, zira yarış içi şartlar bugün lehine gelişecek gibi. Kazanması sadece binicisinin sprint mesafesini ayarlamasına bakıyor.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.