5 ağustos kocaeli ahırdan altılı yorumları

5 ağustos kocaeli ahırdan altılı yorumları

5 ağustos kocaeli ahırdan altılı yorumları

 

1.AYAK: Ahır önerisi YILDIZLI BÜLTEN  ile iyi gruplarda güzel yarışlar çıkaran YILDIZLI BÜLTEN nispetten kendisine göre uygun rakipler yanında mutlaka şanslı olur. YILDIZLI BÜLTEN ise yarış içi aksilik yaşamazsa bu tür gruplarda adını duyuracak kalitede.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN çok pişkin bir tay ve iyi ellerde sıkı hazırlandığı aktarıldı. Tay  koşusuna güvenmek riskli olabilir ancak cazip kuponlara banko bile değerlendirilebilir.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN her ne kadar çok formda gözükse de eşit güçte ciddi rakipleri mevcut. YILDIZLI BÜLTEN kilosuna aldanmayın bugün şartlar lehinedir.  YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN sigorta.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN rakiplerinden ayrı tutulmalı, zira yarış içi şartlar işlerine yarayacağından bu üçlüden bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

5.AYAK: Diğer şartlı 1 e göre daha zor bir koşu olacak. Bütçe doğrultusunda kapamanızı önerebiliriz. Kapatmayanlara öncelikle YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN yazmalarını önerebiliriz.

 

6.AYAK: Ahır önerisi YILDIZLI BÜLTEN  ile eski gücüne kavuşan YILDIZLI BÜLTEN bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.