5 aralık 2018 Çarşamba bursa at yarışı bülten yorum 2 çok sağlam BANKOLU tüyolu kupon

5 aralık 2018 Çarşamba bursa at yarışı bülten yorum 2 çok sağlam BANKOLU tüyolu kupon

5 aralık 2018 Çarşamba bursa at yarışı bülten yorum sağlam tüyolu kupon, 2 adet sağlam bankoludur.

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

5 aralık 2018 Çarşamba bursa

 

1.AYAK:  Beklenen kıvama gelen *********  mutlaka ilk at olarak yazın.  ********* ahırdan sürpriz yapabilir uyarısı ile iletildi.  ********* ise ihmale gelmeyecek form durumu ile yazılmalı.

 

2.AYAK:  ********* takip atlarımızdan olup artık kazanması gerekir diye bugün de özellikle adı geçti. Bir grup ta ********* kazanır diye iddialı konuştu. Son olarak da güvendiğimiz bir kanalda bugün yarın kazanır diye önerilen ********* kuponlara ekleyelim.

 

3.AYAK:  Bu koşuda net bir bankomuz var. ********* için bu gruba geçilmesi sadece pisti yadırgaması ile gerçekleşir dediler, muhtemelen de pisti yadırgamayacaktır. BANKO.

 

4.AYAK:  Bu koşuyu yorumlayanlar ********* kolay kaçacak ********* ise tokaçoğlu gayreti ile sonlarda yakalamaya çalışacak şeklinde belirtti, Ancak ilgililerinin son yarışında taktiksel hata yaptığını düşündüğü ********* için bu kez daha temkinli ve iddialı olacağız dediğini belirtelim. Bu 3 atı ayırmayalım.

 

5.AYAK:  Bu koşuda çok net bir bankomuz var. Aslında maiden koşuda hem de kazanma karakteri düşük isimlerin olduğu bir yarışta banko önermek çok riskli, ama hem takip listesinden, hem inanılmaz iyi form durumundan, hem de ciddi gördüğümüz rakibinin pist dezavantajı varken, jokeyi çok büyük bir delilik yapmaz ve son yarışı gibi trafiğe takılmaz ise ********* çok rahat kazanır. BANKO.

 

6.AYAK:  Sadece ********* ve ********* için iyi duyumlar geldi. ********* takip listesinden formda isim. Bugün iyi koşması beklenen ********* da muhakkak yazılmalı.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.