5 Aralık 2018 Çarşamba İstanbul Altılı Yorumları ahırdan özel bankolu garantilidir

5 Aralık 2018 Çarşamba İstanbul Altılı Yorumları ahırdan özel bankolu garantilidir

5 Aralık 2018 Çarşamba İstanbul Altılı Yorumları ahırdan özel bankolu garantilidir

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

5 Aralık 2018 Çarşamba İstanbul

 

1.AYAK:  ************ yarışlarında yokları oynasa da ahırlarda formda gözüken bir tay, bomba yaparsa şaşırmayın mutlaka yazın, ************ ise çok kaliteli dediler, ilk yarışını görmezden gelin.  3.BENARES çok iyi hazırlanmış , ************ ilgilileri takısal problemi halletmişler , ************ ise bu sabah iyi görüntüsü iel dikkat çeken isim.
SIRALAMAMIZ: **3

 

2.AYAK:  ************ ,************ve sentetikte iyi koşması beklenen ************ öncelikli önerilirken sağlamcıların ************, ************, 5.DALİCİM  ve ************ kuponlarında bulundurmalarını öneririz.
SIRALAMAMIZ: **5*

 

3.AYAK:  ************ grubun kaliteli ve formda ismi olarak kazanmaya yakın ancak sentetikte çok koşması beklenen ************‘de yazalım rahat izleyelim.
SIRALAMAMIZ: **

 

4.AYAK:  ************ve ************ arasında bir yarış olarak görülse de bugün için dikkate alınmazsa ceza kesebilecek ************ mutlaka yazmanızı öneriyoruz.
SIRALAMAMIZ: ***

 

5.AYAK:  ************ çok iyi görüntüsü ile yakında sürpriz yapar,  ************ ve ************ ikilisi bir grubun çok güvendiği taylar, ************ ilk yarışı galop niyetine denildi.
SIRALAMAMIZ: ****

 

6.AYAK:  ************ son yarışını tekrarlaması halinde geçilmeyeceği aktarıldı.
BANKO: *

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.