5 aralık 2019 perşembe izmir at yarışı yorumlarımız

5 aralık 2019 perşembe izmir at yarışı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Takip atımız ************ bugün öncelikle yazılmalı. Önde rahat bırakırlarsa ************  yine kazanmaya gider.

 

*2.AYAK:* ************ son yarışı tekrarlaması halinde kazanır diyorlar. Eksik koşarsa ************ ve  ************ devreye girer.

 

*3.AYAK:* İlk yarışında yanlış taktikle koşturulunca etliye sütlüye karışmadan tamamlayan ************ bugün beklenenin üstünde koşabilir dikkat. Bugün ahır önerisi olarak gelen ************ mutlaka yazılmalı. ************ için de yakında sürpriz yapar demişlerdi, bugün yazalım.

 

*4.AYAK:* Bugün için sadece ************ ve ************ bize önerilen isimler oldular.

 

*5.AYAK:* Ekibinin iddialı olduğu ************ bugün yarın kazanacak durumdaymış dikkat. Ahır önerisi  ************ de kuponarda olsun.

 

*6.AYAK:* Genelde start sorunu ve ya trafik problemi yaşayan ************ bir türlü istenilen sprinti yapamıyor. Biz yine de ihmal etmeyelim. Özellikle ************ takibe alın kazanması uzun sürmez denildi.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.