5 ekim 2019 ankara altılı ganyan tüyolu yorumları

5 ekim 2019 ankara altılı ganyan tüyolu yorumları

5 ekim 2019 ankara altılı ganyan tüyolu yorumları

 

İlk altılı ganyan: 1. koşuda  ************* çalışmaları bakımından herkesin gözdesi konumunda. Ancak bu koşuda ısrarla yazmamız istenilen  ************* dikkat , ilk yarışında sürpriz yapabilecek durumdaymış. Bir de orjin bakımından yarış hayatına iyi başlayan taylardan olan  ************* kuponlarınızda olsun.

 

İlk altılı ganyan: 2. koşuda problemleri giderilen  ************* takip etmek lazım her an bomba yapabilir.

 

İlk altılı ganyan: 3. koşuda afg oranlarında çok büyük farklar oluşacak lakin bu rakiplerin kalite olarak birbirinden ayırt edilmemesi lazım. Zira hepsi yarış gördükçe ciddi form artışları gösteren isimler.

 

*1.AYAK:* Çok sürpriz konumdayken de takibe aldığımız form durumu mükemmel olan  ************* iyi koşular sergiliyor fakat birinci olamayınca takip etmenin anlamı kalmıyor. Kazanma karakterinden dolayı yazsan olmaz yazmasan olmaz durumda şuan.  ************* daha sert grupta da önerilmişti. Bütçeler doğrultusunda kapatmak mantıklı seçenek olabilir.

 

*2.AYAK:*  ************* yarış içinde çok istekli görüntüsü ile kendini mutlaka yazdırıyor. Yarış içi şartlar oturduğunda affetmeyen  ************* yine sürpriz yapabilir.  ************* bir grubun aşırı güvendiği bir isim dikkat.

 

*3.AYAK:*  ************* ve  ************* ayırımsız yazılması gereken denk güçteki rakipler.  ************* bugün bu isimlere zorlu anlar yaşatabilir. 5. 91 DEMİRPERDE ekürileri de çok hazır bu koşuya katılıyorlar.

 

*4.AYAK:* Bu kez ibre  ************* den yana olacak. Bir iyi bir kötü olunca kapasite testi için biniciye oynayan  ************* bugün ihmale gelmez. Sınıf aatlayan   ************* bu aralar dinlenerek sıkı hazırlandı. Boş kilolu saayılabilecek  ************* lehine şarttaki her grupta yazılmalı.

 

*5.AYAK:* İlgililerinin çok güvendiği ve sağlam kanallardan kazanır denilen  ************* bugün BANKO yazılabilir. 

 

*6.AYAK:* Takibe almamız önerilen  ************* için bugün çok koşacak dediler dikkat. Çok sürpriz konumdayken öneridğimiz  ************* istediği yarışı yapmasına rağmen kazanamayınca bombayı patlatamamış oldu. Bugün o yarışına istinaden favori çıkabilir lakin yarış içi şartlar lehine gelişmedikçe kazanması zor olacak. Diğer takip atımız  *************, ilk yarışı olumlu  ************* diğer yazılabilecek isimlerdir.


 

 

NOT: 0542 832 14 44  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu

halinde size iletilir.