5 ekim izmir altılı ganyan özel tüyolar

5 ekim izmir altılı ganyan özel tüyolar

5 ekim izmir altılı ganyan özel tüyolar

 

*1.AYAK:* Ahırlar bölgesinden iyi hazırlıkları ile şanslı olacaklar diye önerilen ***********, *********** ve *********** bu koşuda bizim önereceğimiz üçlüdür.

*2.AYAK:* *********** artık çıkış yapacak yarış arıyor. Takip atı *********** ve bu şartlarda çok koşan *********** kuponlarda olsun. 

 

*3.AYAK:* *********** ve diğerleri diye koşu ayrılmalı. İstikrarlı performansı ile bu grupta banko bile yazılabilir. Fakat eksik koşarsa çarşı karışır. 

 

*4.AYAK:* *********** ve *********** gruptan farklı isimler olarak önerilse de bu koşuda rakibe göre koşan ve fazla start sorunu yaşamazsa sürpriz yapabileceğini bildiğimiz *********** mutlka kuponlarda olsun.

 

*5.AYAK:* *********** burada düzenli hazırlanarak buraya hedefli katılıyor. Kilo farketmeksizin iyi koşabilen *********** ve yarış yine lehine gelişeceğinden güçlü sprinter *********** bu koşuda yazılması gereken isimlerdir.

 

*6.AYAK:* *********** toparlandı artık takibe almak lazım. Takip atları *********** ve *********** bu şartlarda mutlaka çok koşarlar.

 

 

 

NOT: 0542 832 14 44  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu

halinde size iletilir.