5 eylül 2020 İzmir altılı ganyan sürpriz yorumlar

5 eylül 2020 İzmir altılı ganyan sürpriz yorumlar

5 eylül 2020 İzmir

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ için yarış içi şartlar lehine gelişecek. AT İSMİ GİZLİ iyi formunu koruyor ve bu tip grupları her zaman geçebilecek kapasitesi var. AT İSMİ GİZLİ bugün beklenenin üstünde koşacaktır. Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Sürprizde AT İSMİ GİZLİ değerlendirelim.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve diğerleri diye koşuyu ayırabiliriz. iyi işlerini kazanarak süsleyemeyen tay için bugün ekibi ümitli. Banko yazılabilir. Bütçesi müsait olanlar veya farklı kurgular bu koşuya at ekleyebilirler.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ iyi formunu koruyor ve nispetten uygun rakipler yanında yine favoriliği hak ediyor. Ancak bugün için çok ciddi hazırlandığı gözlemlenen AT İSMİ GİZLİ , yarış gören AT İSMİ GİZLİ ve ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ rakip olarak yazılmalı.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ çok iyi tay diyorlardı zira gücünü kanıtlamaya başladı. Bugün Tercihli start yaparak benzer bir yarış sergilemeyi hedefliyor. Yarışın başında extra zorlayan bir at çıkmazsa yine kazanacaktır. BANKO yazılabilir.

5.AYAK: Birçok tayın kapalı kutu konumunda olduğunu belirtelim. Şablondaki sıralamayı dikkate alınız.

6.AYAK: Sıkı hazırlanan AT İSMİ GİZLİ ekürileri ile formda AT İSMİ GİZLİ arasında bir yarış bekliyoruz.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *****
2.AYAK: *
3.AYAK: ****
4.AYAK: *
5.AYAK: *******
6.AYAK: **

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.