5 Kasım 2018 Pazartesi Bursa Altılı Yorumlarımız Sağlam Bankolu

5 Kasım 2018 Pazartesi Bursa Altılı Yorumlarımız Sağlam Bankolu

5 Kasım 2018 Pazartesi Bursa Altılı Yorumlarımız

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

5 Kasım 2018 Pazartesi Bursa

1.AYAK:  ******* form tuttuğu söyleniyor, ki koşarım derse bombayı patlatır dikkat. ******* ikidir kazanıyor ve ikisinde de sizlere ön planda önerdik. Bugün de yarış içi şartlar lehine olacağından yine kazanma şansı yüksek. *******ve ******* daha sonra yazılabilir.

2.AYAK:  ******* artık iyi koşmaya başlar demiştik zira son yarışı ile çıkış yakaladı, artık her an kazanabilir. ******* canı istediği gün kazanacak mecbur her yarışında yazacağız.  ******* iyi durumda. ******* sürekli dilde olan bir tay ve kapasitesi yüksek olduğunu biliyoruz.  ******* ahır önerisi ile geldi. Takipten *******  ekleyelim. *******, ******* ve ******* sağlam kuponlarda olsun.

3.AYAK:  ******* bugün sizlere önereceğimiz sağlam bankodur, ahırlar bölgesinde de neredeyse hiç geçilmez olarak bahsedildi.
BANKO: *

4.AYAK:  ******* ve ******* ikilisini öncelikle yazın.  ******* ve ******* ahırlar bölgesinde dolaşan sürpriz isimler.  ******* de yazıp burayı sağlam izleyelim.

5.AYAK:  ******* bugün çok koşar diyorlar, yazmayanı yakabilir dikkat.  Bu koşuda neredeyse her ağızdan bir isim çıktı.  Sıralamamız ise *******,*******,*******,*******,*******,*******,******* ve ******* şeklindedir.

6.AYAK:  ******* için yakın zamanda kazanır fazla maiden kalmayacak denildi. Tek rakibinin ise ******* olacağını düşünüyoruz.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.