5 kasım adana ahırdan sağlam banko

5 kasım adana ahırdan sağlam banko

5 kasım adana ahırdan sağlam banko

 

*1.AYAK:* Yakın dnemde takibe aldığımız ********** için bugün yarın bombayı yapar diyorlar. Formu üst düzey olan ********** ve ahır önerisi olarak gelen ********** sağlam kuponlarda olsun.

 

*2.AYAK:* ********** adanada seriye devam eder diyorlar. Üstelik bir de liderlikte ısrar etmezseler ve boş bırakırsalar çok daha ciddi rakipleri de geride bırakır. SAĞLAM BANKO

 

*3.AYAK:* Çok sürpriz konumda olan ********** bu kez yarış içi şartlar lehineyken bombayı patlatabilir dikkat. Aksi gidişatta **********  devreye girecektir.

 

*4.AYAK:* Takip atlarımız ********** ve ********** kuponlarınızda olsun.

 

*5.AYAK:* Start sorunu halledilirse çok işler yapacağı belli olan ********** artık üzeldiğinden her grupta yazılmalı. İlgililerinin beklentilerinin yüksek olduğu ********** mutlaka yazılmalı.

 

*6.AYAK:* Ahırdan mükemmel görüntüsü var diye  önerilen ********** dikkat kazanması uzun sürmez . İlk yarışı çok beğenilen ********** ihmal edilmemeli.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.