5 kasım ankara altılı tüyolu yorumları

5 kasım ankara altılı tüyolu yorumları

5 kasım ankara altılı tüyolu yorumları ve şablon

1.AYAK:

  • Bursada hazırlanarak ankaraya iddialı getirilen AT İSMİ GİZLİ ekibi eğer piste uyum sağlarsa kazanacaklarını düşünüyor. Biz de biraz riskli olmasına rağmen BANKO öneriyoruz.


2.AYAK:

  • Ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ yarış içi şartların lehine olduğu her yarışta bende varım diyecek. AT İSMİ GİZLİ ekibi atlarına güveniyor. AT İSMİ GİZLİ bu koşusu dahil takibe alınmalı. AT İSMİ GİZLİ yine boş kilo ile etkili olur. AT İSMİ GİZLİ iyi ellerde itina ile hazırlanıyor.


3.AYAK:

  • Takip atımız AT İSMİ GİZLİ bugün uygun rakipler yanında beklenen çıkışı yapabilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ yine muhteşem hazırlıkları ile çok koşacağını belli etti. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ ısrarlı binicisi ile ihmale gelmez.


4.AYAK:

  • AT İSMİ GİZLİ sevdiği pistte uygun rakipler arasında yine ön planda değerlendirilebilir. Lakin yarış içi şartlar lehine gelişirse AT İSMİ GİZLİ etkili olacaktır. Sürprizi ise ters koşma ihtimali olan AT İSMİ GİZLİ yapabilir. Bir iyi bir kötü olan AT İSMİ GİZLİ koşarım derse kuponları yatırma ihtimali var.

 
5.AYAK:

  • Bu aralar mükemmel durumda olan AT İSMİ GİZLİ yanına her yarışında tam kapasite koşabilen hata affetmeyecek AT İSMİ GİZLİ yazalım.


6.AYAK:

  • AT İSMİ GİZLİ için bugün yarın kazanır diyorlardı, bugün o gün olabilir. Henüz kapasitesini yansıtamayan AT İSMİ GİZLİ takibe alınmalı. AT İSMİ GİZLİ çıkış yarışını yaptı artık kazanma hedefinde. AT İSMİ GİZLİ gücü nispetinde etkili olacaklar. AT İSMİ GİZLİ ise sigorta olsun.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: *****
3.AYAK: ***
4.AYAK: ****
5.AYAK: **
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.