5 mart izmir altılısı sağlam tüyolar

5 mart izmir altılısı sağlam tüyolar

5 mart izmir altılısı sağlam tüyolar

 

*1.AYAK:* Bugün neredeyse hiç şans tanınmayan AT İSMİ GİZLİ son yarışına ciddi hazırlanmıştı fakat baştan adapte olamayınca haliyle yetişemedi. İyi form durumu ile bomba yapmaya hazırdır. Bugün yarın kazanır denilen AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olmalı ve takibe alınmalı. Çalışmaları beğenilen AT İSMİ GİZLİ  sigorta olabilir.

 

*2.AYAK:* Ahırlarda çokça dillenen AT İSMİ GİZLİ bugün mutlaka iyi koşar .İlk ikiye girer diyebiliriz ama kazanmya yetecekmi izleyip göreceğiz.

 

*3.AYAK:* Daha iyi gruplarda önerdiğimiz AT İSMİ GİZLİ bu kez gücünü gösterebileceği dişine göre rakipler yanında çok şanslıdır. Son yarışına istinaden AT İSMİ GİZLİ yazılmalı zira bu kez beklentilerde yüksek. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ yarış gördü ve bugün ilginç koşabilir.

 

*4.AYAK:* Günün yine az atlı zor koşularından biri olan bu ayakta genel olarak altılı ganyanın kırılma noktası olacak. Özellikle bu apranti ile bu grupta olmaz diyerek tercih edilmeyecek olan AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazın zira çok ciddi hazırlıklar var. İyi form durumu ile AT İSMİ GİZLİ , kalitesi ve artan yarış tecrübesi ile AT İSMİ GİZLİ , yarış içi düzgün sürülürse AT İSMİ GİZLİ  ve start problemi yaşamazsa AT İSMİ GİZLİ kazanma şansı olan isimler.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bu rakipler yanında büyük bir hata yapmazsa kazanır diyorlar. BANKO

 

*6.AYAK:* Yine az atlı zor koşu olacak zira gaziantep merkez escort favorilerden AT İSMİ GİZLİ sadece boş kalırsa başarılı oluyor. AT İSMİ GİZLİ ise kazanma karakteri sonucu geçilme ihtimali yüksek bir isim. Önerilen bir isim olmadı.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.