5 Mayıs 2019 Pazar İstanbul Ahırdan Duyumlu Özel Tüyolu Sağlam Banko

5 Mayıs 2019 Pazar İstanbul Ahırdan Duyumlu Özel Tüyolu Sağlam Banko

5 Mayıs 2019 Pazar İstanbul

 

1.AYAK: İlk yarışında iddialı önerilen  *************  tam olarak kendini gösteremedi. Ama ilgilileri çok ümitli zira tayın yarıştan kopmaması ve sürekli istekli olması kapasitesinin ne kadar üst seviyede olduğunu gösteriyordu. BANKO yazılabilir.


2.AYAK:
 Öncelikle çok sürpriz bir takip atımızdan bahsedelim.  *************  iyi durumu ile bize önerilmişti ama yarış içi olabilecek talihsizlikler yaşayınca yarışı erken bırakıyordu. Bugün daha çok sevdiği mesafede yarışa erken dahil olabilirse mutlaka başarılı olacaktır. Yarış erken süratlenirse ve sprintte bir trafik sorunu yaşamazsa sonlarda  *************  çok etkili gelir.  *************  ise yarış içi şartlar lehine seyretmesi muhetmel koşuda sürprizi yapabilir.  *************  ise sigorta olsun zira çok formda ve rakipleri çok müsait.

 

3.AYAK:  *************  bu kez lehine şartlarda çok şanslı.  Bu pistte çok koşar denilen  ************* , güç kontejanından mutlaka yazılması gereken  *************  ve bu kez beklentilerin yüksek olduğu  *************  yazılıp rahat izlenmeli.

 

4.AYAK: *************  kendisine göre uygun rakipler yanında çok şanslı olabilir fakat yarış içi taktikler sonucu iki sürpriz isim  *************  ve  *************  kuponlara eklenmeli.

 

5.AYAK: *************  mükemmel forma ulaştığını söylemiştik. Üzerine koyarak katılacağı her koşuda rakip tanımaksızın yazılmalı.

 

6.AYAK: Ahır önerisi ve takip atları  ************* ,  *************   ve ekibinin iddialı olduğu  *************  yazalım.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]