5 Nisan 2019 Cuma İzmir Altılı Ganyan Tutturmak İçin Özel Yorumlar

5 Nisan 2019 Cuma İzmir Altılı Ganyan Tutturmak İçin Özel Yorumlar

5 Nisan 2019 Cuma İzmir*

 

1.AYAK: Ahır önerisi ************* öncelikle yazılmalı. Yarışın gidişattından dolayı ************* kazanma karakterine rağmen kuponlarda olsun.  Daha sonra ************* ve ************* eklenebilir.


2.AYAK:
 Çok sürpriz konumda iki isim ahırlar bölgesinde çok konuşuluyor , bunlar ************* ve ************* olup mutlaka kuponlarınıza sığdırınız. Çimde eksik koşmuş gibi görünen ************* mükemmel formu ile herkesi yanıltabilir. ************* ve ************* diğer önerilerimizdir.

 

3.AYAK:  İki iddialı isim ************* ve *************  arasında geçmesi muhtemeldir. Ancak duyumlara göre iyi koşması beklenen isimlerde var. Bunlar ************* ve ************* ‘dir.

 

4.AYAK: Ciddi rakipler yanından gelen *************  bu grupta kalitesini konuşturabilir. Özellikle yarış biraz erken hızlanırsa mutlaka kazanır. Ancak yinede mükemmel formdaki *************  rakip yazıp rahat izlemek lazım.

 

5.AYAK:  ************* tüm şartların lehine olduğu bu koşuyu çıktığı gibi bitirmesi gerekir. BANKO

 

6.AYAK: ************* ilgilileri iddialı. Bütçeden dolayı ufak kupon yapanlar banko yazabilirler. Rakip arayanlara birkaç önerimiz olacak. ************* ya dikkat yakında bomba yapacak seviyede dediler.  ************* ise çok hazırmış bugün eksik koşmaz diyorlar. İkidir kötü koşan ************* için aslında çok iyi ama yarışlarda yok, yansıtırsa bombayı patlatır denildi dikkat.

 

*YORUMLARIMIZA GÖRE ALTILI ŞABLONUMUZ:*

*1.AYAK: *************
*2.AYAK: *************
*3.AYAK: *************
*4.AYAK: *************
*5.AYAK: *************
*6.AYAK: *************

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44