5 Nisan 2019 Cuma Kocaeli altılı yorumları tüyolu banko

5 Nisan 2019 Cuma Kocaeli

 

1.AYAK: Tam istediği şartları bulan ************* bugün çok şanslıdır. Bu kez daha iddialı olabileceği konuşulan *************  ihmale gelmez. ************* sigorta olarak eklenebilir.


2.AYAK:
 Zor bir koşu olarak görünüyor ama bugün yarış içi şartların lehine gelişeceği ************* muhtemelen kazanacaktır. Sadece bugün ahır önerisi olarak mutlaka yaz şeklinde gelen ************* rakip yazılabilir.

 

3.AYAK:  ************* ve ************* arasından bir birinci çıkacaktır.

 

4.AYAK: Bu grupta muhtemelen pek şans verilmeyecek ama ************* hafife alındığında ceza keser dikkat. Bizce tek rakibi ************* olacaktır.

 

5.AYAK:  ************* son yarışında geçilebileceği tek rakibe boyun eğimişti. Bugün bu grupta geçilmesi çok zordur. SAĞLAM BANKO

 

6.AYAK: Son yarışında ahır önerisi olarak gelen *************  bizi yanıltmadı. Yine iyi koşacaktır dikkat. Lakin bu kez mesafeden dolayı *************öncelikle yazılmalı diyoruz. Bu iki at ile burası %90 kapalı olacaktır.

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların tüyolu geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44