5 Ocak 2019 Adana At yarışı bülteni ve ahırdan gelen sağlam banko

5 Ocak 2019 Adana At yarışı bülteni ve ahırdan gelen sağlam banko

5 Ocak 2019 Adana At yarışı bülteni ve ahırdan gelen sağlam bankolu uzmanından yorumlu yazı

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

5 Ocak 2019 Adana

1.AYAK: Gruptan üstün ciddi 2 atı araştırdık. Bunlardan arasına rağmen 7.JAMALA çok iyi hazırlıklara sahip olduğunu ve ilgililerinin rahat kazanacağını düşündüklerini bildirelim.  Uzman ekibimizce yarış içi avantajları da bulunan kalite safkanın banko yazılması önerildi.
BANKO: *

2.AYAK: Ahır önerisi *************  favorimiz. ************* bugün çok koşar dediler, ************* ilgilileri artık kazanmayı hedefliyor. ************* ve ************* kazanabilecek potansiyele sahip iyi hazırlık yapan isimler. ************* daha sonr eklenebilir.
SIRALAMAMIZ: ******

3.AYAK: Burada genelde herkes iki at yazacak ama 4.HAWKING ahır ekibi için kolay bir yarış gözüyle baktıklarından  çok çok sağlam bankodur.
BANKO: *

4.AYAK: ************* alehine mesafeye rağmen yine ilgililerinin iddialı olduğunu belirtelim. Ancak bugün bir grup ************* çok güveniyor dikkat. Bizce bu iki at yeterlidir. sağlama almak isteyenler virgül sonrasını değerlendirebilirler.
SIRALAMAMIZ: **

5.AYAK: ************* bu formu ile bu grubu da geçer ancak ************* için de çok hazır olduğu aktarıldı.
SIRALAMAMIZ: **

6.AYAK: ************* önceliğinde sıralamadaki tüm isimleri ayırımsız yazınız.
SIRALAMAMIZ: ******

NOT: İlk koşuda takip atımız ************* hakkında iyi duyumlar geldi. 1. koşuda bir miktar */* çiftesi deneyebilirsiniz.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.