5 ocak 2020 izmir at yarışı sağlam tüyolu yorumlar

5 ocak 2020 izmir at yarışı sağlam tüyolu yorumlar

5 ocak 2020 izmir at yarışı sağlam tüyolu yorumlar

 

*1.AYAK:* Günün en zor koşusudur, öyle ki aralarından sadece arası olan isimler ************ ve ************  bize önerilenler.

 

*2.AYAK:* İzmire iddialı gittiği bilgisi gelen ************ kuponlara mutlaka yazın.

 

*3.AYAK:* ************ beraber yarıştığı ************ ciddiye almamış önde rahat bırakmış ve kaybetmişti. Bugün aynı hataya düşmezse kazanır, iki at ile rahat izlenebilir.

 

*4.AYAK:* Denk isimlerden oluşan az atlı garip bir koşu olacak. Özellikle ************ hakkında iyi duyumlar aldık, grubun zayıf atı olarak görülecek ve muhtemelen kuponlara eklenmeyecek olan bu at cezayı kesmeye hazırdır.

 

*5.AYAK:* Ciddi hazırlandığı söylenen ************ iddialı katılacağı bu koşuyu kazanacaktır. BANKO

 

*6.AYAK:* Form durumu iyi olan ************ yarış içi şartlar lehine geliştiğinde bu tip gruplarda her zaman kazanabilecek kapasitede bir at. Henüz gücünü yansıtamayan ************ her an bomba yapabilir.

 

reklams
 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.