5 Şubat 2019 Adana Yarışları Ahırdan Özel Bankolu Çok para verecek altılı

5 Şubat 2019 Adana Yarışları Ahırdan Özel Bankolu Çok para verecek altılı

5 Şubat 2019 Adana Yarışları Ahırdan Özel Bankolu Çok para verecek altılı ganyan kuponu

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

5 Şubat 2019 Adana Yarışları

1.AYAK: İlk yarışlarına çıkacak taylar arasında ekibinin çok iddialı olduğu ***********  favori olarak öneriyoruz. Binicisinin de güvendiği *********** mutlaka tabelanın iyi yerlerini zorlar diyorlar, neden kazanmasın diyelim yazalım. *********** için de çok kaliteli ve hazır yorumları geldi.

2.AYAK: *********** gurubun en formda ismi. Yarış içi avantajları da malum. Bu isme rakip olarak *********** ahırdan önerildi.

3.AYAK: Kazanma karakteri düşük bir ismi neredeyse günün kalesi yapmışlar. Neyse afg oranı bizi ilgilendirmez. kazanma karakteri düşük at güvenilmez attır. Burada özellikle takip listemizde olan çok sürpriz bir isim var. *********** bu kez bir aksilik yaşamaz ise kazanır diyor ve BANKO öneriyoruz.

4.AYAK: *********** birkaç deneme sonrası beklenen formuna ulaştı. ***********‘ye bir grup çok güveniyor dikkat. *********** için favoriden daha iyi denilmişti. Tecrübesi ile bu kez çok daha iyi koşacaktır.

5.AYAK: Bugün tüm şartlar lehine olan *********** kazanmaya yakın ama sağlama almak için takibimizdeki *********** ‘da ekleyelim zira lehine mesafede eksik koşma ihtimali yok.

6.AYAK: ********************** ve *********** ahırdan önerilen üçlü oldu. Evet favori değiller ama taylar çok iyi görünüyor.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.