5 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

5 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

5 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

5 Şubat 2019 Kocaeli

 

1.AYAK: *********** için çok sıkı hazırlıklar va bu koşu için. Mutlaka iyi koşacakmış. Çok sürpriz bir isim olan 7.REAL QUATRO içinde takibe alın yakında bomba yapar bilgisi geldi. İhmal  etmeyelim. *********** ‘a dikkat. Bir de henüz kendini gösteremeyen ama kalitesinden bahsedilen *********** var ki gücünü yansıttığında herkesi yatırır. Sağlama almak için de*********** ekliyoruz.

 

2.AYAK: Çok sürpriz konumda olmasına rağmen *********** ilk at olarak yazın zira ekibi çok iddialı. 5.RİNALDO ve *********** rakip olarak değerlendirebiliriz.

 

3.AYAK: *********** bu pisti çok sevdi, ilgilileri de kazanabileceği yarışları nokta atışı buluyor. Küçük kuponlara banko yazılabilir. Diğer öneri ve takip atları ise  *********** ve 8.GÖZÜ AÇIK rakip olarak yazalım.

 

4.AYAK: *********** iyi hazırlıktan geçen bir isim ve kötü koşma ihtimali bizce yoktur. Rakipleri *********** ve 6.OĞLUM OZAN olacaktır.

 

5.AYAK: *********** uygun rakipler yanında mükemmel formu ile kazanmaya yakındır.

 

6.AYAK: *********** ,*********** ve 10.MISS SERITANA son ayakta toplayabildiğimiz isimler.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.