5 şubat 2020 bursa altılısı ahırdan özel tüyo

5 şubat 2020 bursa altılısı ahırdan özel tüyo

 

*1.AYAK:* Yeni yıl başlamadan AT İSMİ GİZLİ hakkında bu sezon çok estirecek duyumları gelmişti zira yanıltmadı. Bugün de ciddi rakipleri ile arasındaki kilo farkını değerlendirecektir. Ters koşma ihtimali her zaman var olan AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

 

*2.AYAK:* Bu grupta hafife alınsa da boş kilo ve yarış içi şartların lehine olmasını affetmeyecek olan AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. Son yarışında AT İSMİ GİZLİ eze eze kazanmıştı, kalitesi ile yine ihmale gelmez. İyi sprinterler AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olsun.

 

*3.AYAK:* Start problemi halledildikten sonra artık kazanır denilen  AT İSMİ GİZLİ yarış içinde iyi yer tutması halinde sürprizi yapabilir. AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak geldi ve bugün yarın kazanır durumda. Tedavi sonrası iyi durumu olduğu aktarılan AT İSMİ GİZLİ dinçlikle çok farklı koşabilir.

 

*4.AYAK:* Ekibinin titizlikle hazırladığı AT İSMİ GİZLİ bu rakipler yanında BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ mükemmel formda ama kazanma karakteri malum en pasif atlara bile geçilebilir sonlarda. Bu durumda en şanslı olması beklenen isim AT İSMİ GİZLİ oldu. Az atlı ama süratli geçmesi beklenen yarışta AT İSMİ GİZLİ ihmal edilmemeli. Yüksek kazanma karakteri ile AT İSMİ GİZLİ kuponların olmazsa olmazı. AT İSMİ GİZLİ ise izmirde çalışıp iddialı katılıyor.

 

*6.AYAK:* Pistte çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ dışında önerilen bir isim olmadı.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.