5 şubat 2020 istanbul altılı yorumlarımız

5 şubat 2020 istanbul altılı yorumlarımız

5 şubat 2020 istanbul altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Ekibinin çok güvendiği AT İSMİ GİZLİ favorimiz. Kazanma karakteri bu aralar düşük olsa da  AT İSMİ GİZLİ hata affetmeyecek durumda. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ ile İyi ahır bakımıyla katılan AT İSMİ GİZLİ  sigorta .

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ sorunları halledilmiş şekilde buraya katılıyor dikkat. İlk yarışında iç kulvarda kalınca zorlanmayan AT İSMİ GİZLİ bu kez daha iddialı olacaktır.

 

*3.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı fakat ilk yarışından itibaren hakkında iddialı yorumlar gelen AT İSMİ GİZLİ kuponlarınıza öncelikle yazılsın.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ son yarışında binicisi tempoyu hesaplayamayınca hamle şansı kalmadan yarış bitmişti. Bugün etkili binicisi idaresinde hata yapmayacaktır. AT İSMİ GİZLİ favori olduğunda aldatan bir isim olsa da bugün çok ciddi hazırlıklar ile lehine gidişatta kazanması beklenebilir.

 

*5.AYAK:* Kısa ara sonrası mükemmel dönen AT İSMİ GİZLİ  trafik sorunu yaşamıştı, bugün bu grupta çok iyi hazırlandığı bilgisi de gelince BANKO önermek istiyoruz.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ için son yarışında da çok kaliteli ve çok daha iyi gruplarda olması gerekir diyorlardı. Zira yarışında bunu kanıtladı ama binicisinin kazanmamak için elinden geleni yaptığını söyleyebiliriz. Belki de tayın kazanma karakteri düşük ve geçilecek bir rakip arıyordur. Bunu zaman gösterecek. Muhtemelen tüm camianın yine bankosu olacak ama sonları pek güven vermeyen ve bu aralar canı sıkılmış gibi at binen bicisi idaresinde bu taya güvenmeyenlere AT İSMİ GİZLİ öneriyoruz. Yarışlarında çok diri olan bu tay trafik sorunu yaşamaz ise çok etkili olacaktır dikkat.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.