5 temmuz bursa altılısında çok sağlam banko

5 temmuz bursa altılısında çok sağlam banko

5 temmuz bursa

 

1.AYAK: Herhangi bir öneri gelmedi, çok at yazılması gereken günün en zor koşusudur.

 

2.AYAK: Bursaya kazanmaya hedefli şekilde giden AT İSMİ sürprizi yapabilir. Ekibi oldukça güveniyor bilginiz olsun. Bu koşudaki diğer önereceğimiz isim takip atımız AT İSMİ olacaktır. Toparlandığı gözlemlenen tay her an yüksek ganyanla bombayı patlatabilir. AT İSMİ sigorta.

 

3.AYAK: Bir süredir form durumu dikkatimizi çeken AT İSMİ bu kez kum pistte denenecek, Daha başarılı olmasını beklediğimiz bu pistte beklenenin üstünde bir performans ile herkesi yanıltabilir dikkat. AT İSMİ ise kalitesini henüz yansıtamayan çok sürpriz isim. Takibe alınmalı.

 

4.AYAK: Ahırlar bölgesinde geçilmez tutulan AT İSMİ banko yazılabilir.

 

5.AYAK: Bu kez talihsizlik yaşamaz ise AT İSMİ ekibi taylarının kazanmasını bekliyor. Bunu başarmaya yakın fakat yakın takibimizde olan AT İSMİ de ihmal edilmemeli. AT İSMİ  ,AT İSMİ ve AT İSMİ takibe alınması gerekirken AT İSMİ sigorta olarak yazılmalı.

 

6.AYAK: Takibimizdeki isimler AT İSMİ ve AT İSMİ yanına bugün önerilen AT İSMİ yazınız.

 

 

NOT: AT İSMİ herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.