6 ağustos salı ankara tüyolu at yarışı yorumu

6 ağustos salı ankara tüyolu at yarışı yorumu

6 ağustos salı ankara tüyolu at yarışı yorumu

 

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN, YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ahırlardan aldığımız bilgilere göre ön plana çıkan isimler. 

 

2.AYAK:  YILDIZLI BÜLTEN grubun üstünde bir isim ama gerek kazanma karakteri gerekse yarış içi şartlar alehine olursa buradan ciddi bir sürpriz çıkabilir. Bu şartlara uygun isimlerden mesafeyi seven YILDIZLI BÜLTEN , formda YILDIZLI BÜLTEN , yeterince yarış gören ve mesafe kollayan YILDIZLI BÜLTEN ile sprint mesafesini ayarlarsa YILDIZLI BÜLTEN şanslı olur.

 

3.AYAK: Bu grupta sürpriz konumda olan YILDIZLI BÜLTEN için şartla çok müsait, rakipler kendisine göre uygun ve bu şartlarda kazanması bizim için normal sonuç olur. Kalitesi ile YILDIZLI BÜLTEN tersi gidişatta şanslı olacağından sigorta amaçlı yazılmalı.

 

4.AYAK: Kesinlikle deliksiz kapatılması gereken bir koşudur. Son sırada şans verilen isimlerin bile potansiyelli at oldukları ve bu rakiplerinden eksik olmadığı konuşuluyor, yani favorileri kiloluyken YILDIZLI BÜLTEN yazıp sürprizi beklemek mantıklı seçenek olur.

 

5.AYAK: 3. BAŞAR  ekibi taylarına güveniyor. YILDIZLI BÜLTEN ,YILDIZLI BÜLTENYILDIZLI BÜLTEN  ve YILDIZLI BÜLTEN günün iyi görünen tayları olduklarından ihmale gelmezler.

 

6.AYAK: Bugün bazı şartlardan dolayı şanslı olması beklenen YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ikilisini sizlere öneriyoruz. Bu mesafede YILDIZLI BÜLTEN da sigorta amaçlı eklenmeli.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.