6 aralık 2019 cuma izmir altılısı sağlam banko

6 aralık 2019 cuma izmir altılısı sağlam banko

6 aralık 2019 cuma izmir altılısı sağlam banko

 

*1.AYAK:* Ciddi hazırlanan *********** lehine şartlarda kazanabilir. Kazanma özürlü çıkan takip atımız *********** bugün kuponlarda olmalı.

 

*2.AYAK:* Sınıf atlayan *********** bu grupta ihmale gelmez. *********** son yarışını tekrarlarsa affetmez.

 

*3.AYAK:* Uzun mesafede yarış çok ta süratli geçmeyeceği için biraz karışık bir koşu olacak. Önde temposunu kuracak güçlü bir isim var fakat mesafeden dolayı başarılı olması zor olacağından onu yakın takip eden*********** öncelikle yazalım. Ciddi hazırlıkları olduğu aktarılan *********** ve formda *********** sağlam kuponlarda olsun.

 

*4.AYAK:* Önerilen ve ya öne çıkarılan bir isim olmadı. *********** yapılması makuldür.

 

*5.AYAK:* Ahırlarda iki isim ön planda. Bunlar ***********  ve *********** ‘dir. Muhtemelen aralarından bir birinci çıkacaktır.

 

*6.AYAK:* Bu grupta kalite olarak sivrilen *********** ile benzer yarışlarda sıkça dillenen isim *********** kuponlarınızda olsunlar.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.