6 eylül 2020 İstanbul özel tüyolar

6 eylül 2020 İstanbul özel tüyolar

6 eylül 2020 İstanbul

1.AYAK: Hakkında iddialı duyumlar gelen AT İSMİ GİZLİ ve bu grup için çok iyi işler sergileyen AT İSMİ GİZLİ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

2.AYAK: Hızlı olduğu söylenen AT İSMİ GİZLİ , ciddi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ, ekibinin inandığı AT İSMİ GİZLİ ve ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ topluca yazılmalı.

3.AYAK: Çok uzun zamandır koşmayan AT İSMİ GİZLİ son 2 aydır düzenli hazırlanıyor, sorunlarından arınmış bir vaziyette çok ters koşabilir. İş sprinte kalırsa tabiki AT İSMİ GİZLİ gruba hakim olacaktır. Tersi gidşatta AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ  şanslı olabilir.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve diğerleri diye koşu ayrılabilir. Zaten şuanki form ve kalite durumuna göre bu at kazanır durumda fakat tek sıkıntı bu mesafede üstün performansını ortaya koyabilecek mi. Malum kupalı koşularda tüm isimler extra performans sergileyebilior. ** bu kadar ön plandayken rakipleri tarafından ciddi hedef durumunda olduğundan kazanması zorlaşabilir. Bu durumda tüm isimlere şans doğar. Altılı ganyan yüksek ikramiyelere taşımak isteyenler günün ağır favorisini bu sebeple yıkıp şansını deneyebilirler.

5.AYAK: Genelin aksine burada iki isim önereceğiz. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

6.AYAK: Bu koşu için iddialı gelen AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir. Ciddi olabilecek rakiplerini şablonda sıraladık.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: **
2.AYAK: ****
3.AYAK: ****
4.AYAK: ****
5.AYAK: **
6.AYAK: ****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.