6 eylül 2020 İzmir at yarışı ahırdan tüyolar

6 eylül 2020 İzmir at yarışı ahırdan tüyolar

6 eylül 2020 İzmir

1.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

2.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

3.AYAK: Giderek artan formu ile AT İSMİ GİZLİ bugün kazanmaya yakındır. Tecrübeli AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak geldi , AT İSMİ GİZLİ iyi yarışlarına istinaden sigorta olur.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ iyi yarışları ve mükemmel çalışmaları ile bugün de birhayli tutuluyor. Artan kilo ve mesafeye istinaden yanına takip atlarımızı ve bugün önerilen isimleri ekleyelim. AT İSMİ GİZLİ iyi hazırlıkları ile her an sürpriz yapabilir. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ diğer rakipleridir.

5.AYAK: Önceki yarışında izmirden hedefli giden AT İSMİ GİZLİ umduğunu bulamamış ve sevdiği piste geri getirilmişti. Tekrar sıkı hazırlandığı bu yarışta sürprizi yapabilir dikkat. Uzun ara sonrası AT İSMİ GİZLİn etkili bir yarış bekleniyor dikkat.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ son yarışında ciddi rakipler yanında sürpriz konumdayken önerdiğimiz bir isimdi. Mükemmel işlerini yansıtıp bizi yanıltmamıştı. İyi koşacağı bu yarışı kazanarak süslendirecektir. BANKO

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ********
2.AYAK: *****
3.AYAK: ***
4.AYAK: *****
5.AYAK: **
6.AYAK: *

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.