6 haziran 2019 perşembe izmir altılı tüyolu yorumları

6 haziran 2019 perşembe izmir altılı tüyolu yorumları

6 haziran 2019 perşembe izmir

 

1.AYAK: ************* ahırlarında sıkı hazırlık mevcut dikkat. Bu koşu için şartlar lehine ve çok koşar yorumu gelen ************* muhakkak yazılmalı. ************* aslında kaliteli bir at ama kazanma karakteri düşük olacak her zaman diyorlar, yani her zaman yazılır ama hiçbir zaman banko güvenilmez. ************* diğer rakip olabilecek öneriler olarak bize geldi.

2.AYAK: Hemen her kanaldan ************* ve *************isimleri geliyor. Muhtemelen bu atlar dışına çıkmayacaktır.

 

3.AYAK: ************* son yarışı hatrına banko bile olabilir diyorlar ama karakter olarak üst üste iyi koşabilirmi meçhul . ************* ve ************* rakip yazılmalı.

 

4.AYAK: Öncelikle bugün geri planda kalan ekürilerden ************* yazın. Çimde çok başka koşabilir ve ekürilerden ters köşe gelebilir. Ters pistteki çim koşusunu ölçü almayın denilen ************* için sürpriz gelebilir yorumu var. ************* bu formu ile yazılmalı . Sağlamcılar ************* yazsın zira bu ata da güvenenler fazla.

 

5.AYAK: Gruptan üstünlüğü tartışılmayacak olan *************için eski ebonelerimiz bilirler banko favori olduğunda bile karakterinden dolayı bazı yarışlarda geçilebileceğini yazmıştık. Bu at çok kolay görüntüsü ile her grubu geçebilecekmiş izlenimi verir ama bazen pasif atlara bile geçilebilir. Bugün ise yarış içi şartları tamamen lehine yakalamış, jokeyi ile uyumlu, ekibi iddialı. Yani birçok yönden karışımıza banko çıkıtığı için biz de artık bu şartlarda kazanmalı diyor ve BANKO öneriyoruz.

 

6.AYAK: ************* ne dikkat bugün yarın bomba yapar diye konuşuluyor. ************* de ciddi hazırlıklar mevcut. Yarış gören ************* takibe alınmalı. Bu koşu için bize başka öneri olmadı ama siz bütçeniz doğrultusunda tuttuğunuz isimleri ekleyiniz.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44