6 haziran ankara ahırdan tüyolu ankara altılısı

6 haziran ankara ahırdan tüyolu ankara altılısı

6 haziran ankara

 

1.AYAK: Bu koşuda favori hariç neredeyse tüm safkanlar hakkında iyi hazırlıklar var bilgisi geldi. Yani kapatmadan zor geçeceğiniz bir yarış olacak.

2.AYAK: Mükemmel forma ulaşan ************* bugünde iddialı. Bu kilo ile eksik koşmayacak olan ************* ve şu sıralar kazanma kıvamına gelen ************* yazılmalı.

 

3.AYAK: Son yarışında sizlere sürpriz tüyo olarak verdiğimiz ************* ikinci kalmış ve bugün favori çıkmış. Aynı performansı bugün sergilermi bilemiyoruz ama bugün için sıkı hazırlandığı bilgisi gelen ************* iddialı olacaktır. Bu iki at yeterlidir .

 

4.AYAK: Burada çok iyi hazırlıkları ile iddialı olan ************* öncelikle yazılmalı. Hatta kazanma karakteri düşük olmasa banko bile yazılabilir. ************* ihmale gelmeyecek kalite ve formdalar.

 

5.AYAK: ************* için iddialı cümleler duyduk. Bu grupta pek şans tanınmayan  ************* ve ************* lehine şartlarda herkesi ters köşe yapabilir.

 

6.AYAK: İyi hazırlıktan geçen ************* dinçlikle kazanması bekleniyor. Ancak ara sonrası etkilenirse tekrar sevdiği piste dönen ************* ve formda ************* devreye girer.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44