6 Kasım 2018 Kocaeli At Yarışı Tahminleri

6 Kasım 2018 Kocaeli At Yarışı Tahminleri

6 Kasım 2018 Kocaeli At Yarışı Tahminleri

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

6 Kasım 2018 Kocaeli

1.AYAK:  ******* bugün üstüne katarak koşması beklenen ve ilgililerinin çok güvendiği bir at. Banko denenebilir. Sağlamcılar bugün iyi görünen ,*******,*******,******* ve ******* ahır önerisi ile öne çıkardığımız isimlerdir. Daha Sağlamcılar için;

2.AYAK:  ******* kazanma özürlü gibi gözükse de pist çevresi bugün bu ata çok güveniyor, pisti sevmesinin etkisi ile yarış içi avantajlarını da kullanarak kazanmasını bilecektir.

3.AYAK:  ******* için kazanmaya çaba sarfetmesine gerek yok dediler. Herkesin bankosu konumunda. Bizde pasif rakipler yanında banko öneriyoruz. Bu koşuda bir ilginçlik arayanlara kocaeli pistini seven formsuz görüntüsü ile çok geri planda kalmış ******* önerebiliriz. Hatta sıralamadaki rakipleride yazarak altılı ganyanı yüksek ikramiyelere taşıyabiliriz.

4.AYAK:  ******* eski formunu bulmuş.  ******* ve ******* ahır çevresinde konuşulan isimler. Şu sıralar çok farklı denilen ******* ihmale gelmez.

5.AYAK:  ******* Ahırlar bölgesinde çokça dillenen bir tay. Çok kapasiteli olduğundan bahsediliyor.  Eğer bir sorunu yoksa bu koşuyu kolay kazanmalı. Eksik koşarsa diye bugün bir grubun güvendiği ******* yazalım.

6.AYAK:  *******,******* ve ******* ahırdan çok koşması beklenen sürprizler. *******, ******* ,******* ve ******* ile burayıda sağlama alalım.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.