6 kasım istanbul yorumları ahırdan sürpriz tüyolar SAĞLAM BANKO

6 kasım istanbul yorumları ahırdan sürpriz tüyolar SAĞLAM BANKO

6 kasım istanbul yorumları ahırdan sürpriz tüyolar

 

*1.AYAK:* Takibe aldığımız *************  da nbugün bomba gelebilir. Ahır önerileri ************* ,************* ve ************* için de mükemmel görüntüleri var ve yakında kazanır diyorlar. Kuponlarda bulunduralım.

 

*2.AYAK:* ************* çok iddialı ekibi ile buraya hedef katılıyor. Takibimizde olan bu isim için yakında kazanır demiştik. Küçük kuponlar banko yazabilir. Sağlamcılara diğer takip atlarımız ************* ,************* ,************* ve ************* yazmalarını öneririz.

 

*3.AYAK:* ************* bu grupta çok ön planda önerildi fakat kazanma karakterinden dolayı yanına *************, ************* ve ısrarlı binicisi ile ************* yazmanız önerilir.

 

*4.AYAK:* Son yarışında banko önerdiğimiz ************* stili rakibi taraıfndan zorlanınca şansını kaybetmişti. Bugün benzer stilde bir rakibi olmadığı için sevdiği şartlarda kazanması gerekir. BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:* Önerilen bir at olmadı. İstikrarsız grupta bütçeler doğrultusunda çok at yazmanız önerilir.

 

*6.AYAK:* Günün en zor koşusunda sizlere SAĞLAM BANKO önermek istiyoruz. Buraya ciddi hazırlıklarla gelen ve ekibinin iddialı olduğu ************* mükemmel formu ile kazanacaktır. 

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.