6 Mart 2019 Bursa Altılısı Çok sürprizli Sağlam Yorumlar

6 Mart 2019 Bursa Altılısı Çok sürprizli Sağlam Yorumlar

6 Mart 2019 Bursa Altılısı Çok sürprizli Sağlam Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


6 Mart 2019 Bursa Altılısı

 

1.AYAK: ************ sadece yarış içi şartlar lehine geliştiğinde şanslı oluyor , yani ya çok iyi ya çok kötü koşuyor. Bugün de lehine şartlarda uygun grupta çok şanslıdır. ************ ve ************ahırda iyi görünenler. ************ ve ************ için yakın zamanda yarış kazanır denilmişti. ************ ve ************ yazıp kapalı bir yarış izleyebiliriz.

 

2.AYAK: ************ ve ************ yine yarışın süratli geçme ihtimalinden dolayı öne çıkıyor. Form durumu ve nefesleri de geliştiği için bugün biraz daha şanslılar. Bir de ön grubu yakın takip edip virajdan sonra ayırmaya gidecek olan ************ yazalım. ************ bu kiloda eksik koşmaması lazım.

 

3.AYAK: İki at ön plana çıkarıldı. Biraz sürpriz olmasına rağmen ************ e çok güveniliyor. ************ ise sigorta amaçlı yazılmalı yarış içi şartlar lehine olduğundan.

 

4.AYAK: Bu koşuda ters bir bankomuz var. Ciddi rakibine geçildiği koşuda hiç şansı olmayan bir at tarafından sıkıştırılmış ve şansını baştan bitirmişti. Bugün ciddi rakibinin ekürisi tarafından zorlanacak ama çok ta etkilenmeyecektir. Dolayısıyla ************ sizelere BANKO olarak öneriyoruz.

 

5.AYAK: ************ lehine şartlarda kazanması gerektiğini tüm ahırlar bölgesi söylüyor. Evet riskli bir tek gibi görünse de duyumlar bu yönde olduğundan BANKO öneriyoruz.

 

6.AYAK: Önceki koşusunda şansı olmayacak şekilde liderliği zorlayıp şansını erken yitiren çok sürpriz isim ************ bu kez pasif rakipler yanında mutlaka şanslı olacaktır dikkat. Bu koşu için diğer rakipleri sırası ile ************ ve ************ olacaktır.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.