6 Mart 2019 İstanbul Veliefendiden özel yorumlu altılı tahmini

6 Mart 2019 İstanbul Veliefendiden özel yorumlu altılı tahmini

6 Mart 2019 İstanbul Veliefendiden özel yorumlu altılı tahmini

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


6 Mart 2019 İstanbul

 

1.AYAK: Düzenli hazırlıklarla ekibinin çok inandığı sürpriz isim ************ dikkat her an yarış kazanabilir. ************  sürekli iyi durumundan bahsedilen bir tay. Umarız kazanma özürlü bir at olup çıkmaz karşımıza. Gücünü yansıttığı an kazanacaktır. Bu arada ************  da artan bir formu varmış, normalde hiç şans verilmeyen isimlerden ama patlama yapabileceği gruplarda ihmal etmemek lazım. ************ ‘ da takip listemize önceden giren isimler. ************ sigorta.

 

2.AYAK: Günün dikkat çeken isimlerinden ************mutlaka ilk at olarak yazın. ************ bu kez aradığı şartları buldu gibi.

 

3.AYAK: Yakın zamanda sürpriz yapabileceği konuşulan ************ için bugün de grup uygun sayılır. Rakip kalite kumaş ************ olabilir.

 

4.AYAK: ************ ve ************son yarışlarına bakılarak öne çıkarılan ikili. Yine aynı tip yarış mevcut ve yine benzer bir gidişat olacağından iki at yeterli gibi duruyor. Ancak birbirlerini tanıyan iki rakip ************ ve ************ anlaşmalı önde tempo belirler ve birbirlerini yıpratmazlarsa favorilere rahatlıkla direnebilirler.

 

5.AYAK: ************ çok ta güvenilecek bir favori değil. Yazılmalı ama banko olarak güvenmek çok risklidir. Tempoyu belirlerse ************  çok şanslı olur. ************ ve ************ rakip olarak yazılmalılar.

 

6.AYAK: İddialı ************ ile Sürpiz önerisi ************ bu koşu için yeterli olacaktır.

 

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.