6 Mayıs Bursa altılı ganyan tüyolu yorumları sağlam bankolar

6 Mayıs Bursa altılı ganyan tüyolu yorumları sağlam bankolar

6 Mayıs Bursa

 

1.AYAK:   Kendisinin alehine ve Rakibinin lehine şartlarda yarıştığı son koşuda çok başarılı koşan ************* bugün kendisinin lehine şartları yakaladığını düşünüyoruz. BANKO değerlendirilebilir.


2.AYAK:
 Bir süre dinlendikten sonra yarış gören ve kaba kum pistte çok koşar ümidi ile buraya getirilen ************* dikkat edin. Her an bombayı patlatabilir zira kapasitesini koşarsa kazanması zor olmayacaktır. Yarış saatine doğru bu koşu ile alakalı bir sürpriz isim daha önerilecek. Bilgi kesinleştiğinde whatsapp aboneleri bu yorumlar içinde alacaktır.

 

3.AYAK: Kapasitesini henüz gösteremeyen ama belli eden ************* bu rakiplere bu pistte geçilmeyecektir. Mesafe seçen bir isim olduğundan tam istediği şartlar olmasa da rakipler kendisi için çok uygundur. Bu şartlarda SAĞLAM BANKO diyebiliriz.

 

4.AYAK: *************   ahırlarda banko oynanıyor ama ilk yarışında tüyosu gelen ancak kayba koşan ************* için bu yarış hedef olabilir. Kazanırsa ortada kupon kalmaz. Bizce çok önemli bir sürprizdir ve ufak büyük farketmez tüm kuponlarda burayı iki at yazınız. 

 

5.AYAK: Genellikle güvenildiğinde yanıltan , favori olduğunda eksik koşan ya da bir şekilde kaybeden isim ************* bugün bu grupta muhtemelen geri planda şans verilecek. Lakin bu safkan için aradığı şartlar oturunca kazanma problemi olmaz. Bugün de tam istediği şartlarda BANKO yazıp seyretmeliyiz.

 

6.AYAK: Birkaç ok sürpriz isim önerildi. Öyle isimler var ki hepsi yapıp kazanamaz diye çıkartırız diyeceğiniz türden. Mesela *************I çıktığı gibi bitirebilir diyorlar. ************* ilgilileri çok iddialıymış izleyip göreceğiz.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]